Пленка полиэтиленовая светостабилизированная Пластмодерн 1500х90х100 12 месяцев

Плівка поліетиленова світлостабілізована Пластмодерн 1500мм-90-мкм-100 м 12 міс.

Плівка з поліетилену застосовується для упаковки товарів, в будівництві, в сільському господарстві для теплиць, парників і т.д.

Використовують її в сільськогосподарській промисловості - як незамінний матеріал для теплиць. Вона стає надійним інструментом для вирощування багатьох культур.

Захист від УФ променів

Інфрачервоні абсорбенти, введені в плівку, переводять ультрафіолет в видиму частину і затримують всередині теплиці інфрачервоне випромінювання. У теплицях з такою плівкою в жарку пору температура нижче на 3-5 градусів, а при заморозках, навпаки, вище. Виниклий парниковий ефект дозволяє використовувати теплиці без додаткового опалення.

Багаторічна експлуатація

Стабілізована плівка теплична в середньому служить близько 2-3 років, в той час, коли її звичайні аналоги витримують під сонячними променями всього близько 8 місяців.

Характеристика плівки:

Ширина рукава 1500 мм
Товщина 90 мкм
Довжина 100 м
Маса нетто 25,50 кг
матеріал композиція
Гарантійний термін експлуатації 1 рік (12 місяців)
Загальна інформація про використання тепличної плівки

Стояння каркаса:
Каркас повинен бути жорстким, стабільним, гладким, без гострих кутів, які можуть пошкодити плівку. Оцинкування металу не повинна бути лускатої. Фарба ні в якому разі не повинна бути темною, в кращому випадку вона повинна бути білою емаллю. Найкраще каркас теплиці обернути використаної плівкою, щоб взагалі виключити контакт з ним покриття

Натягування плівки:
Підготуйте поверхню землі навколо теплиці для розгортання плівки - очистіть землю від предметів, які могли б зашкодити плівку, не ходіть по плівці, не кладіть на неї інструменти. Оптимальна температура повітря в період натягування плівки - близько 15 градусів. Заборонено прибивати плівку до каркаса через плівку цвяхами. Будь-яке пошкодження плівки викликає погіршення її механічних властивостей і знижує її стійкість до поривів вітру.

Використання плівки:
Не допускають торкання плівки з рослинами, а також з будь-якими машинами або обладнанням. Фумігацію грунту в теплиці необхідно виробляти до накриття теплиці плівкою. Використання отрутохімікатів істотно погіршує властивості плівки, застосування їх потрібно звести до мінімуму. Сірка, хлор і бром, які входять до більшості засобів захисту рослин, пригнічують дію стабілізаторів і інших добавок в плівці. Категорично забороняється спалювати щось всередині або поряд з теплицею.

Додаткова інформація

Зберігати плівку необхідно в сухому, захищеному від сонячних променів і джерел тепла місці.

Вага25,50 кг
Країна виробникУкраїна
КолірЖовтий
Стабілізація до УФ випромінюваннюТак
Гарантійний термін експлуатації12 місяців
Ширина рукава1500 мм

Write a review

Плівка поліетиленова теплична Пластмодерн 1500 мм - 90 - мкм - 12 міс.

1 801,00 грн.

Заказ в один клик

30 товарів з цієї категорії