Оплата

Саме для вас інтернет-магазин «Помідорка» підготував не лише вигідні ціни та накопичувальну систему знижок, а й зручні способи оплати ваших онлайн-покупок. Тепер придбати насіння, добрива та все необхідне для вирощування рослин та догляду за садом та городом стане ще зручніше. Сплатити своє замовлення можна кількома способами:

 

- Післяплата - ви оплачуєте вартість товару при його отриманні на пошті. Інтернет-магазин "Помідорка" надсилає замовлення поштовою службою "Нова Пошта". Зверніть увагу, при виборі такого способу доставки ви сплачуєте на пошті додаткову плату за післяплату, тобто ви сплачуєте вартість товару, вартість доставки та відсоток від вартості товару за послугу післяплати;

 

- Банківський переказ на картку - сплатити покупку зручніше буде онлайн. Для цього ви можете скористатися своїм інтернет-банкінгом або зручною системою для повної передоплати замовлення. Також Ви можете сплатити і вартість доставки, тому при отриманні посилки Вам не треба буде нічого додатково оплачувати;

 

- Оплата на розрахунковий рахунок з ПДВ/без ПДВ – спосіб оплати замовлень для юридичних осіб за безготівковим розрахунком.

 

Сплачуйте свої замовлення в інтернет-магазині «Помідорка» зручно та швидко, а ми подбаємо про найбільш вигідні пропозиції для наших улюблених покупців.