Добрива

Правильне і якісне підживлення рослин - це запорука їх хорошого зростання, здоров'я і рясного плодоношення. Підживлення необхідні, щоб овочеві культури і декоративні рослини в повній мірі отримували необхідну кількість мінералів і вітамінів з ґрунту. Тому для відшкодування нестачі корисних речовин використовуються всілякі професійні добрива рослин, які допоможуть вашому городу або саду прекрасно себе почувати.

Різновиди добрив

 •          Азотні добрива - сприяють поліпшенню процесу обміну речовин рослин. Препарати легко розчиняються у воді, за рахунок чого швидко                 надходять до кореневої системи. Застосовуються такі добрива на будь-яких типах ґрунту;
 •          Фосфорні добрива - сприяють поліпшенню регенеративних властивостей рослин шляхом зміни окислювально-відновного потенціалу.                     Добрива допомагають посилити схожість і розвиток культур, підвищити освіту і якість квітів;
 •          Калійні добрива - беруть участь в регуляції процесів життєдіяльності рослин, допомагають синтезувати цукор, нормалізують процеси                     фотосинтезу, підвищують стійкість до грибкових захворювань, посухи, морозів;
 •          Вапняні добрива - збагачують ґрунт кальцієм, нормалізують кислотність, що робить ґрунт більш придатним для рослин;
 •          Мікродобрива - вміст корисних мікроелементів в складі підживлює рослини і покращує їх стійкість до грибкових захворювань.

Форма випуску добрив

Добрива для городу та саду відрізняються не тільки складом, але і формою випуску. Серед найбільш поширених виділяють:

 •          Гранули - засипаються в землю при висадці газону, чагарників і квітів. При попаданні води на ґрунт, гранули поступово розчиняються,                 підживлюючи кореневу систему і саму землю корисними речовинами;
 •          Рідкі склади - найбільш зручні при вирощуванні кімнатних рослин. Вони розлучаються водою і найчастіше використовуються при пересадці           квітів;
 •          Тверді склади - можуть бути в форматі паличок, олівців, свічок або таблеток. Такі добрива потрібно просто прикріпити до опор для витких           рослин або до кашпо. Кожен раз при поливі, твердий склад буде поступово розчинятися, підгодовуючи рослини оптимальною кількістю                 добрива;
 •          Спреї - препарати для розпилення на поверхню рослин: крони, квіти, листя. Даний тип внесення допомагає наситити кореневу систему                 корисними речовинами;
 •          Порошок - володіють найбільшою концентрацією мінеральних компонентів. Порошок розводиться з водою з точним дотриманням                         рекомендованого дозування, щоб не нашкодити рослинам.

У магазині ви зможете добрива купити за вигідною ціною в інтернет-магазині «Помідорка». Ми пропонуємо тільки якісні ефективні препарати від перевірених виробників. Відправка замовлень здійснюється по всій Україні.

Підкатегорії

Мінеральні добрива
"

Мінеральні добрива

Вирощування сільськогосподарських культур, наприклад, кабачків, томатів, огірків або редису, у промислових масштабах неможливе без використання якісних інструментів. І серед них головну роль займають мінеральні добрива, купити які начебто не складає труднощів, але одночасно необхідно розуміти, що вони дають, або навіщо потрібні. А затребувані вони тому, що здатні вплинути на кількість і якість врожаю, отже, збільшити прибуток.

Види мінеральних добрив

Такі добрива відносяться до неорганічних і бувають:

 •          азотними: їх необхідно вносити в ґрунт щороку, оскільки концентрація даної речовини, що міститься в ній, поступово вимивається водою і знижується з кожним новим урожаєм;
 •           фосфорними: благотворно впливають на процес розвитку та росту рослин;
 •          фосфатними: це своєрідне підживлення, яке сприятливо позначається на генеративних органах насаджень, підвищує якість та величину врожаю;
 •          калійними: роблять культуру набагато стійкішою до різноманітних шкідників та хвороб, помітно збільшують її термін зберігання та транспортування;
 •          комплексними: містять у собі комплект усіх перелічених речовин, що, у свою чергу, є запорукою здоров'я тієї чи іншої культури завдяки рівномірному розподілу поживних речовин.

 

Їхня дія

Навіщо взагалі потрібні мінеральні добрива? Головне – вони дають рослинам можливість сформувати новий ґрунтовий підтип або підвищити його мікробіологічні, хімічні та фізичні властивості, а також родючість. Перше – більш тривалий процес, який передбачає багаторазовий та тривалий процес внесення добрив у ґрунт у великих дозах. Кардинальні зміни після подібних маніпуляцій полягатимуть у формуванні нового типу, що володіє відмінними родючими властивостями. Друге захід – менш затратно і затягнуте у часі, дозволяє скоригувати конкретну грунт, тобто. домогтися балансу необхідних речовин для вирощування конкретного виду рослин.

 

Де можна купити мінеральні добрива?

Щоб покращити живлення рослини та підвищити її врожайність, безсумнівно, слід використовувати зазначені речовини. Але тільки якісний продукт готовий допомогти вам у цьому, а не зовсім якісний – навпаки, призвести до зниження кількості вирощеної продукції або її відсутності в період збору. Ось тому замовляти мінеральні добрива потрібно лише у перевірених місцях. І зробити це ще й з максимальною економією легко в інтернет-магазині Помідорка. У нас ви задовольните свій запит, не виходячи з дому та не відходячи від ПК.

У каталозі представлена ​​якісна продукція від кращих виробників. Вона різна за складом, дозування та рівнем ефективності. У кожній картці товару міститься детальна інформація і фото, що дозволить покупцеві підібрати ідеальний варіант за характеристиками, що цікавлять. Якщо щось не виходить, ми завжди раді допомогти, для чого достатньо зателефонувати за вказаними на сайті телефонами.

Мінеральні добрива купити

можна в нашому магазині всього для саду, города - Помідорка ком юа. Ознайомтеся також із засобами захисту рослин, обладнанням для побудови системи поливу, насінням. Крім якісної продукції, кожен покупець отримує хороший сервіс, приємні ціни та слушні консультації, які допоможуть зробити вибір на користь перевіреної продукції, а значить, зовсім незабаром отримати максимальний прибуток від своєї улюбленої справи!

"
Стимулятори росту
"

Стимулятори росту

Це органічні препарати, які містять у складі різні активні речовини: гормони, пептиди, полісахариди, мікроелементи, білки, кислоти. Актуальність їх застосування в рослинництві пов'язана з ефективністю та гарною результативністю. Якщо говорити простіше, такі «палички-виручалочки» використовуються у сільському господарстві, у приватних та садових господарствах для отримання високого врожаю. Звичайно, багата врожайність фруктів, овочів, польових культур - величезна праця, але її можна і потрібно оптимізувати.

 

Навіщо потрібні стимулятори росту рослин?

При використанні їх:

·         Підвищується родючість грунту. Органіка, яка перебуває у складі регуляторів, потрапляє до нього та покращує якісні характеристики.

·         Відбувається прискорення загального розвитку насадження на клітинному рівні. Стресові кліматичні явища (різке зниження температури повітря, тривалі дощі чи посуха) негативно впливають на нього. І якраз у дуеті зі стимулюючими препаратами, тобто. з накопиченими якостями, культура набуває позитивних характеристик для мінімізації впливу на неї негативних факторів.

·         Помітно збільшується врожайність – завдяки компонентів, які містяться в препараті.

 

Види стимуляторів росту рослин

Всі ці речовини можна розділити на кілька груп, а саме:

1. Збільшення розміру плодів. Це досягається завдяки підвищенню кількості зав'язі, час дозрівання плодів (приблизно на 5-7 днів) та загальної врожайності (на 15-35%) навіть за несприятливих погодних умов.

2. Розвитку кореневої системи. Найпопулярніший – «Циркон», який, крім впливу на процеси вкорінення, має фунгіцидний ефект (специфічну активність проти грибних інфекцій, що вражають усі частини рослин). З його застосуванням зростання кореневої системи активізується, листя і стебла стають витривалішими та розвиненішими.

3. Інтенсивності забарвлення плодів та прискорення дозрівання, наприклад, червоніють томати або болгарський перець.

4. Подолання стресових ситуацій. У цій групі найвідоміший – «Епін», адаптоген, що дозволяє розсаді швидко і без втрат відійти від головного стресу – від пересадки.

Не дивлячись на всю простоту викладеного, стимуляторами росту рослин потрібно правильно користуватися, щоб не втратити вирощеного і не нашкодити власному здоров'ю. Перед початком проведення процедури або придбання товару уважно вивчіть його упаковку: яка активність препарату, передбачене дозування. Важливо дотримуватись інструкції: нестача дози регулятора при обробці рослин не дасть жодного ефекту, а перевищення – загальмує зростання культури або її органів.

 

Купити стимулятори росту рослин в інтернет-магазині «Помідорка» за приємною ціною і в 1 клік. Вони є актуальними для використання і садівниками, і тими, хто вирощує продукцію у великих масштабах. В обох випадках обраний стимулятор росту рослини стане «паличкою-виручалочкою» для досягнення основної мети – великого врожаю, а в другій – ще й можливістю отримання високого прибутку!

"
БОРНА КИСЛОТА Proventus
Борна кислота - це кристалічний білий порошок, який використовується у сільському господарстві, у якості підживлення та як фунгіцид.  Вона має  важливе значення у розвитку рослин.
7,00 грн.
Фасовка

Часті питання про Добрива

❤ Які товари з категорії Добрива є в інтернет-магазині Помідорка

❤ Як здійснюється доставка товарів з категорії Добрива?

Вся інформація про доставку представлена ​​на сторінці Доставка.

❤ Добрива - які товари є популярними та лідерами продаж?

❤ Які знижки для покупців у розділі Добрива пропонує Помідорка?

Вся актуальна інформація щодо дисконтної програми представлена ​​на сторінці Знижки.