Насіння квітів

В інтернет-магазині «Помідорка» ви можете купити насіння квітів від простих класичних рослин для клумб, до гібридних сортів - екзотичних представників. У каталозі представлено насіння квітів від відомих виробників, які мають тривале і пишне цвітіння, а також невибагливість у догляді.

Гібридні сорти квітів позначаються відміткою F1. Такі рослини відрізняються витривалістю, стійкістю до погодних явищ, а також різних захворювань. Професійне гібридне насіння квітів вражають красою цвітіння протягом тривалого часу.

Класифікація квітучих рослин

Доречно підібравши насіння, ви зможете створити цвітіння клумб з весни аж до пізньої осені. Виділяють кілька основних груп квітучих рослин:

  •          Однорічні - такі квіти активно висаджують для прикраси клумб, бордюрів, а також для створення декоративних візерунків. У свою чергу               такі рослини бувають квітучими і декоративно-листяними;
  •          Дворічні - такі квіти насіння відмінно підійдуть для весняної прикраси земельних ділянок. Саме навесні вони найбільш інтенсивно цвітуть.           Щоб створити гарну садову композицію можна комбінувати різні за кольором і висотою сорти квітів;
  •          Багаторічні - такі квіти будуть прикрашати ваш сад або навіть лоджію довгі роки. Вони не потребують складного догляду, але при цьому               радують своєю красою і прекрасним ароматом;
  •          Кімнатні рослини - рослини, які вирощуються в приміщенні. Насіння кімнатних рослин дозволять вам самостійно виростити приголомшливі             квіти, які прикрасять кімнати, балкон або лоджію.

Інтернет-магазин «Помідорка» - якісне насіння квітів в асортименті

«Помідорка» - інтернет-магазин, де можливо насіння квітів купити в Україні за дуже вигідною ціною. Куплене насіння квітів прекрасно плодоносить, дарує пишне цвітіння, а також не вимагають особливих умов для вирощування. Все тому, що підбирається професійне насіння преміум-класу від кращих виробників в надійної герметичній упаковці. Схожість насіння - 98%.

Поспішайте насіння квітів купити вже зараз!

5
/ 1

Часті питання про Насіння квітів

❤ Які товари з категорії Насіння квітів є в інтернет-магазині Помідорка

Широкий асортимент товарів представлений у розділі Насіння квітів.
Лідером у цьому сегменті на сьогоднішній день є:
Насіння Фацелію 1 кг
Насіння Гірчиця
Іпомея Мереживо | Ipomoea nil Hем Zaden
Меліса Докторська Професійне насіння 0.01 гр
Петунія ТАНГО F1 Червона Професійне насіння 20 шт

❤ Як здійснюється доставка товарів з категорії Насіння квітів?

Вся інформація про доставку представлена ​​на сторінці Доставка.

❤ Насіння квітів - які товари є популярними та лідерами продаж?

❤ Які знижки для покупців у розділі Насіння квітів пропонує Помідорка?

Вся актуальна інформація щодо дисконтної програми представлена ​​на сторінці Знижки.