Добриво ГРОЛІФ 20-20-20+TE+QPS45 Гро Грін | Groleaf Gro Green
ГРОЛІФ 20-20-20 + TE + QPS45 рекомендований для використання, як позакореневе підживлення на етапі активного вегетативного росту, а також розвитку плодів, та для саду після збирання плодів.
| Упаковка | Ціна | Кількість | Сумма |
| 1 кг. | 505,25 грн. 8 % 464,83 грн. | 0,00 ₴ | |
| 5 кг | 2 056,25 грн. 8 % 1 891,75 грн. | 0,00 ₴ |
Знайшли дешевше?
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Добриво ГРОЛІФ 20-20-20+TE+QPS45
ГРОЛІФ 20-20-20 + TE + QPS45 рекомендований для використання, як позакореневе підживлення на етапі активного вегетативного росту, а також розвитку плодів, та для саду після збирання плодів.
Перевага використання ГРОЛІФ 20-20-20+TE+QPS45:
Стовідсотково розчинний у воді не має осаду не засмічує оприскувач
Формула має збагачену спеціальним комплексом QPS45, він діє як біостимулятор.
Має високу концентрацію хелатованих мікроелементів, які ефективно запобігають дефіцитам.
Стимулює кореневу частину активізує діяльність та краще поглинання поживної речовини з грунту.
Рекомендація по використанні:
Позакореневим підживленням становить від 0,5 – 5 кг/га з максимальною концентрацією 0,5 % (або 500 г/100 л води).
Зернові культури: 2 - 4 кг/га під час прискореного вегетативного росту навесні або після зимової паузи.
Картопля: 5 кг/га на початку росту бульб та їх наповнення. Повторити через 10 днів.
Цибуля, салат: 4 кг/га в період прискореного вегетативного росту. Повторювати протягом усього циклу.
ТЕПЛИЧНІ ОВОЧІ томат, огірок, баклажан: 0,5 - 1 кг/га під час вегетативного росту. Повторіть ту саму норму під час росту плодів.
ОВОЧІ ВІДКРИТОГО ГРУНТУ помідор, огірок, диня, кавун: 2 – 4 кг/га під час прискореного вегетативного росту. Повторіть ту саму норму під час росту плодів.
ЯГІДНІ КУЛЬТУРИ полуниця, малина, ожина: 2 - 4 кг/га під час прискореного вегетативного росту; повторити з тією ж дозою на зелених плодах та на стадії наливання.
ФРУКТОВІ ДЕРЕВА яблуні, груші, вишні, персики, виноград, оливки: 3-5 кг/га після зав'язування плодів. Повторити двічі по 3 кг/га під час росту плодів з інтервалом 15 - 20 днів. Після збору врожаю внести 5 кг/га перед періодом зимового спокою. Обробку винограду слід починати на стадії цвітіння з 2-4 кг/га. Далі застосовуйте ті ж самі препарати, що й на інших плодових деревах.
- Країна - виробник
- Бельгія
- Препаративна форма
- Порошок
- Вміст азоту
- 20 %
- Вміст фосфору
- 20 %
- Вміст калію
- 20 %
- Спосіб використання
- Листова і коренева підгодівля
- культури
- Універсальне
- Водорозчинність
- 100%
По якій причині Ви покинули наш сайт?
Напишіть та отримайте знижку 50 грн. для наступного замовлення!
feedback Поскаржитись на відгук