Стимулятори росту

"

Стимулятори росту

Це органічні препарати, які містять у складі різні активні речовини: гормони, пептиди, полісахариди, мікроелементи, білки, кислоти. Актуальність їх застосування в рослинництві пов'язана з ефективністю та гарною результативністю. Якщо говорити простіше, такі «палички-виручалочки» використовуються у сільському господарстві, у приватних та садових господарствах для отримання високого врожаю. Звичайно, багата врожайність фруктів, овочів, польових культур - величезна праця, але її можна і потрібно оптимізувати.

 

Навіщо потрібні стимулятори росту рослин?

При використанні їх:

·         Підвищується родючість грунту. Органіка, яка перебуває у складі регуляторів, потрапляє до нього та покращує якісні характеристики.

·         Відбувається прискорення загального розвитку насадження на клітинному рівні. Стресові кліматичні явища (різке зниження температури повітря, тривалі дощі чи посуха) негативно впливають на нього. І якраз у дуеті зі стимулюючими препаратами, тобто. з накопиченими якостями, культура набуває позитивних характеристик для мінімізації впливу на неї негативних факторів.

·         Помітно збільшується врожайність – завдяки компонентів, які містяться в препараті.

 

Види стимуляторів росту рослин

Всі ці речовини можна розділити на кілька груп, а саме:

1. Збільшення розміру плодів. Це досягається завдяки підвищенню кількості зав'язі, час дозрівання плодів (приблизно на 5-7 днів) та загальної врожайності (на 15-35%) навіть за несприятливих погодних умов.

2. Розвитку кореневої системи. Найпопулярніший – «Циркон», який, крім впливу на процеси вкорінення, має фунгіцидний ефект (специфічну активність проти грибних інфекцій, що вражають усі частини рослин). З його застосуванням зростання кореневої системи активізується, листя і стебла стають витривалішими та розвиненішими.

3. Інтенсивності забарвлення плодів та прискорення дозрівання, наприклад, червоніють томати або болгарський перець.

4. Подолання стресових ситуацій. У цій групі найвідоміший – «Епін», адаптоген, що дозволяє розсаді швидко і без втрат відійти від головного стресу – від пересадки.

Не дивлячись на всю простоту викладеного, стимуляторами росту рослин потрібно правильно користуватися, щоб не втратити вирощеного і не нашкодити власному здоров'ю. Перед початком проведення процедури або придбання товару уважно вивчіть його упаковку: яка активність препарату, передбачене дозування. Важливо дотримуватись інструкції: нестача дози регулятора при обробці рослин не дасть жодного ефекту, а перевищення – загальмує зростання культури або її органів.

 

Купити стимулятори росту рослин в інтернет-магазині «Помідорка» за приємною ціною і в 1 клік. Вони є актуальними для використання і садівниками, і тими, хто вирощує продукцію у великих масштабах. В обох випадках обраний стимулятор росту рослини стане «паличкою-виручалочкою» для досягнення основної мети – великого врожаю, а в другій – ще й можливістю отримання високого прибутку!

"

Часті питання про Стимулятори росту

❤ Які товари з категорії Стимулятори росту є в інтернет-магазині Помідорка

❤ Як здійснюється доставка товарів з категорії Стимулятори росту?

Вся інформація про доставку представлена ​​на сторінці Доставка.

❤ Які знижки для покупців у розділі Стимулятори росту пропонує Помідорка?

Вся актуальна інформація щодо дисконтної програми представлена ​​на сторінці Знижки.