Касети для розсади

Що потрібно для отримання гарного і своєчасного врожаю огірків, редиски, гарбуза та інших культур? Звичайно ж, посіяти їх якомога раніше, перці або кріп починають давати паростки, а значить, їх час пересаджувати.Якщо цього не зробити, вони просто витягнуться через брак світла і сповільняться в зростанні.Виникає питання: "Куди їх висадити?" Навіть у затятих рослинників є не найкращі варіанти: в одноразові стаканчики, горщики, коробки, але куди простіше використовувати касети для розсади, які дозволять виростити велику кількість розсадного матеріалу і отримати багатий урожай. >

Як виглядають касети для розсади?

Конструкція являє собою лоток, розділений на рівномірні за розміром і обсягом комірки, що не стикаються між собою. У нього можна помістити 20-30 і більше саджанців, кожен з яких матиме достатньо землі для повноцінного розвитку перед безпосередньою висадкою в ґрунт. Досвідчені садівники користуються даними пристосуваннями, щоб виростити багато культур (баклажан, томатів, перців) і навесні легко перемістити маленькі паростки на постійне місце проростання.

Навіщо вони потрібні?

Касети для розсади підходять для:

  1. Садових та овочевих культур, оскільки для них створені однакові умови. Це робить догляд за рослинами легшим та комфортнішим, а також відчувається помітна економія часу.
  2. Багаторазового використання, що тотожно економії фінансів.
  3. Легкої та безпечної пересадки. Під час пікірування коренева система саджанця не пошкоджується, тому що в ємності присутні дренажні отвори без задирок і сколів. Після пересадки на відкрите місце рослини відмінно почуватимуться.
  4. Максимальний ефект. Використання пристрою передбачає отримання великої кількості розсади на невеликій площі, причому для кожного насадження не потрібно багато грунту.
  5. Економії місця, так як багато простору не заберуть.

Також пристрій дуже мало важить, тому зовсім не важко буде перенести з місця на місце навіть 50-100 рослин. Сюди ж можна віднести легкість їхнього транспортування, адже найчастіше садові господарства чи теплиці знаходяться у віддаленому доступі від місця, в якому майбутнє зелене насадження лише зароджується. А щоб їхній полив не обтяжував господаря, для такої мети зручно використовувати піддон. Це пластикова ємність, за розміром та висотою трохи більше касети. Завдяки цьому насадження будуть завжди здорові, чисті та забезпечені необхідною кількістю води.

 

Касети для розсади в Pomidorka.com.ua

На даний момент купити їх можна в нашому інтернет-магазині «Помідорка»:

  • асортимент оптимальний: присутні вироби в різних розмірах (від 28 осередків до 260), формах і від багатьох виробників;
  • навіює довіру термін служби виробів, адже в деяких випадках він досягає десяти років;
  • представлені в каталозі товари виготовляються із безпечного для здоров'я людини матеріалу – з полістиролу. Він, на відміну від більш дешевих аналогів – з полівінілхлориду, не містить хлору та інших шкідливих речовин. Так що вам не доведеться хвилюватися за своє здоров'я та майбутній урожай;
  • при виникненні проблем з вибором ми завжди готові надати слушні консультації за телефонами, вказаними на сайті.

Вирощуйте різні культури на дачі, в садовому угідді, в теплиці, використовуючи касети для розсади. Отримуйте абсолютно здорові рослини з першого дня, економію простору та фінансів, що тотожно гарному врожаю та високому прибутку!

"

Часті питання про Касети для розсади

❤ Які товари з категорії Касети для розсади є в інтернет-магазині Помідорка

Широкий асортимент товарів представлений у розділі Касети для розсади.
Лідером у цьому сегменті на сьогоднішній день є:
Касета для розсади 96 осередків
Касета для розсади 160 лунок
Касета для розсади 260 осередків
Касета для розсади 54 осередків
Лоток для розсади 40х26х8 см

❤ Як здійснюється доставка товарів з категорії Касети для розсади?

Вся інформація про доставку представлена ​​на сторінці Доставка.

❤ Касети для розсади - які товари є популярними та лідерами продаж?

ТОП-5 найпопулярніших товарів у розділі Касети для розсади в Помідорка за співвідношенням «ціна-якість»:
Касета для розсади 77 осередків
Піддон під касети Польща
Касета для розсади 54 осередків

❤ Які знижки для покупців у розділі Касети для розсади пропонує Помідорка?

Вся актуальна інформація щодо дисконтної програми представлена ​​на сторінці Знижки.