Список товарів за брендом ВАССМА

Гербіцид НАПАЛМ В.Р.К. Вассма-Рітейл
Напалм - це високоефективний препарат, який застосовується у вирощуванні: плодово-ягідних культур, виноградниках, у посівах овочевих культур, квітів.
Також можна використовувати для очищення площ, які не призначенні для вирощування с/г культур, та після збирання культур.
Є препаратом номер один, який допомагає позбавитися від самих злісних бур'янів: як пирій повзучий, хвощ польовий, березка польова, та всі види осоту.
114,00 грн.
Фасовка
Гербіцид НАПАЛМ Форте, РК. Вассма-Рітейл
Напалм Форте - це високоефективний препарат, який застосовується у вирощуванні: плодово-ягідних культур, виноградниках, у посівах овочевих культур, квітів.
Також можна використовувати для очищення площ, які не призначенні для вирощування г/г культур, та після збирання культур.
Є препаратом номер один, який допомагає позбавитися від самих злісних бур'янів: як пирій повзучий, хвощ польовий, березка польова, та всі види осоту.
135,00 грн.
Фасовка
Стимулятор зростання ВИМПЕЛ
Вимпел® - це препарат, який стимулює ріст та розвиток рослини, прискорює дозрівання плодів, покращує якість та лежкість плодів.
Препарат можна використовувати для вирощування овочевих культур, плодових, хвойних та квітів. Можна використовувати для замочування кореневої  та для обробки насіння.
16,00 грн.
Фасовка